Počet položek: 0 0 CZK

Baterie na Nokii, pro Nokia 520 Lumia 1430mAh Li-Ion ORIGINÁL

Baterie na Nokii, pro Nokia 520 Lumia 1430mAh Li-Ion ORIGINÁL

kliknutím zvětšíte
Baterie na Nokii, pro Nokia 520 Lumia 1430mAh Li-Ion ORIGINÁL
ks
Přidat do oblíbených
Kód:7607
Výrobce:Nokia
Cena s DPH : 228 CZK
DPH:21 %
Dostupnost:skladem
Baterie na Nokii, pro Nokia 520 Lumia ORIGINÁL

Kapacita baterie : 1430mAh          Typ baterie ( složení článků ) : Li-ION          Model baterie Nokia 520 Lumia - originální baterie.

Li-ion akumulátorům obecně nesvědčí extrémní stavy, tedy přílišné vybíjení (kapacita klesající k 0%) či naopak „přebíjení“ (nabíjení i když kapacita dosahuje 100%).
Oba případy sice řeší samotná elektronika umístěná v baterie, která řídí její nabíjení (hlídá teplotu, proud, reguluje „rychlost“ nabíjení), a software zařízení, což ovšem neznamená, že je z dlouhodobého pohledu toto řešení dostatečné. Důvodem je dosažení co nejvyšší výdrže zařízení, což s sebou přináší i jisté kompromisy ve vztahu k životnosti baterie.
V praxi tak výrobci ošetřují pouze ty (krajní) stavy vedoucí k trvalému poškození zařízení. Na jedné straně je dlouhodobé „přebíjení“ baterie (např. ponechání přístroje v nabíječce přes noc) řešeno automatickým přerušením nabíjení při dosažení 100% kapacity, což zamezí případné explozi baterie. Na druhé straně je zabráněno úplnému vybití způsobujícímu nevratné poškození či snížení kapacity přerušením napájení přístroje při nízké kapacitě baterie. Obvykle se jedná o hladinu několika procent, kdy je přístroj automaticky vypnut a bez připojené nabíječky se odmítne spustit. V tomto stavu je v baterii mnohdy podstatně více energie, než samotný přístroj ukazuje.

potřebujete poradit ? Baterie na Nokii, pro Nokia 520 Lumia 1430mAh Li-Ion ORIGINÁL

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     více informací
pošlete odkaz svému známému

Vaše jméno
Váš email
email vašeho známého
opište kód z obrázku antispam